ניהול חומות אש (פיירוול - FW)

שומרים עליכם… 24/7..

במציאות הסייבר המשתנה והמורכבת, ניהול חומות אש ומערכות זיהוי חדירה (IDS) הפכו לכלי אבטחה מרכזי שחייבים בכל ארגון ועסק. השילוב בין השניים מייצר יכולות אבטחה נוספות המסייעות לזהות, לחסום ולהגיב בזמן אמת למתקפות סייבר.

חומות האש, תפקידן לסנן ולנתח את תנועת התעבורה הנכנסת והיוצאת מהרשת. הן מאפשרות להגדיר הרשאות גישה לפי צורך, חיבור מאובטח מרחוק (VPN), ולסנן את האיומים בסייבר לפי הסכנות הפוטנציאליות שבהן. חומות האש מונעות גישה לא מורשית לתוך הרשת הפנימית של הארגון, ומסייעות במניעת ניסיון חדירה למערכות הארגון.

מערכות זיהוי חדירה (IDS) מכילות את היכולת לזהות פריצות או פעילות חשודה במערכות הארגון ע"י ניתוח התנועה ברשת הארגונית. בעוד שבמערכות קיימות טכנולוגיות IDS ייחודיות, קיימות גם גרסאות המשלבות מערכות הגנה מתקדמות יותר, המסייעות לנטר את הרשת ולהגיב באמצעות חסימה ובידוד אוטומטיים של פעילות חשודה.

השילוב בין חומות האש וה-IDS הוא גורם חשוב לפיקוח מתמיד על הרשת ולזיהוי איומים מוקדמים. במונחים שלנו, הם נותנים "עיניים" ו"אוזניים" לצוות האבטחה. הם מספקים את הכלים הנחוצים למניעה, זיהוי והתמודדות עם איומי סייבר, באמצעים מותאמים לסביבת הארגון והמורכבת של מציאות העבודה בארגון.

הפתרונות שלנו

הדרכות סייבר
לעובדים
פיתוח קוד
מאובטח
ייעוץ
סייבר

ניטור מערכות
מידע

בניית תקנון
עבודה
מלכודת
דבש
עמידה בתקני
ISO
הקשחת
שרתים
בדיקות
חדירות
בניית אסטרטגיית
הגנה
ניהול
FW
הקשחת רשתות
תקשורת

תפריט נגישות

Scroll to Top