הקשחת שרתים

שומרים על השרתים שלכם

כ-60 אחוזים מהשרתים בעולם מבוססים על מערכות ההפעלה המפורסמות Linux ו- Windows. שני המערכות ההפעלה מציעות גמישות וביצועים ברמה גבוהה, ועם זאת נמצאות בסיכון רב מצד התקפות סייבר.

בשרתי לינוקס, יש לפתח אסטרטגיות אבטחה הכוללות הגנה על הרשאות גישה, הגדרת פרטיות למשתמשים, שימוש בפתרונות איתור חריגות וניטור פעילות חשודה. עם ניהול יעיל של החדירות, ניתן לסנן ולחסום איומים פוטנציאליים.

בשרתי ווינדוס, השקעה בפתרונות אנטיווירוס מתקדמים היא מנדטורית, סינון דואר זבל וסריקות אוטומטיות לזיהוי תוכנות זדוניות, בנייה מסודרת של עץ הרשאות משתמשים ושמירה על עדכוני תוכנות הפצה הן חובה בכדי לשמור על רמת אבטחה אפילו בסיסית.

בשני המקרים, נהלים והדרכות לעובדים יכולים להקנות לארגון אפשרות זיהוי מוקדם והתמודדות יעילה יותר עם איומים בעולם הסייבר. הגנה על שרתי לינוקס ווינדוס היא תהליך מורכב, הדורש עירנות מתמדת ויכולת זיהוי סיכונים בזמן אמת.

אנחנו בחברת הוגינג סייבר מציעים שירותי טיפול, תחזוקה, ניטור וניהול של שרתים באתר לקוח או בענן, בדגש על אבטחת המידע. אנו מציעים הדרכות לצוות ה- IT הארגוני שלכם בהגנה והקשחה של השרתים הארגוניים.

הפתרונות שלנו

הדרכות סייבר
לעובדים
פיתוח קוד
מאובטח
ייעוץ
סייבר

ניטור מערכות
מידע

בניית תקנון
עבודה
מלכודת
דבש
עמידה בתקני
ISO
הקשחת
שרתים
בדיקות
חדירות
בניית אסטרטגיית
הגנה
ניהול
FW
הקשחת רשתות
תקשורת

תפריט נגישות

Scroll to Top