הקשחת רשתות תקשורת

שומרים על הרשת הארגונית שלכם

תקיפת רשתות תקשורת הפכה להמרכזי ביותר איתו מתמודד ארגון ממוצע כיום. התוקפים מנסים לחדור לרשתות התקשורת ולפרטי המשתמשים על מנת לגנוב מידע, לתקוף מערכות ולגרום לפגיעה כלכלית, פרטית ופוליטית. פעילות זו עשויה לגרום להפסקת שירותים, והסבת נזקים כלכליים רבים לכל ארגון, הצפנה של מידע רגיש ואף מקרים של חשיפת מהמידע לתוקפים אחרים ברשת האפלה (DarkNet).

החדירה לארגון נעשית באמצעות פריצה למערכות המידע דרך נקודות חולשה ברשתות התקשורת, תוך שימוש בתוכנות זדוניות וטכניקות חדירה מתקדמות ומתוחכמות. המאפשרות נזק רב לארגון או לפרט. כמו גם זליגת מידע רגיש או אישי ברחבי הרשת. נקודת תורפה זו, הפכה את תקיפת הרשתות לסיוט עבור ארגונים וחברות.

כדי להגן מפני תקיפת רשת, יש להשתמש באמצעים טכנולוגיים מתקדמים ולהטמיע שכבות של אבטחה בכל נקודות התקשורת ולהפעיל מערכות חכמות לזיהוי וניטור פעילות חשודה. חשיבות ההתרעה המוקדמת והתגובה המהירה לאיום מצד תוקפים היא שלב קריטי לארגונים בכל רחבי העולם ובישראל ככלל.

בעולם הסייבר, הקשחת רשתות היא מגמה רגישה וחשובה המונעת פעולות זדוניות על ידי תוקפים. כחלק ממעטפת ההגנה הארגונית, הקשחת רשתות תקשורת מצטרפת לרשימה של פתרונות הסייבר של הוקינג.

הפתרונות שלנו

הדרכות סייבר
לעובדים
פיתוח קוד
מאובטח
ייעוץ
סייבר

ניטור מערכות
מידע

בניית תקנון
עבודה
מלכודת
דבש
עמידה בתקני
ISO
הקשחת
שרתים
בדיקות
חדירות
בניית אסטרטגיית
הגנה
ניהול
FW
הקשחת רשתות
תקשורת

תפריט נגישות

Scroll to Top